7 viisi musta pässiku tõmmise tarbimiseks

Sageli jõuavad meieni küsimused, et kuidas on kõige parem tõmmist manustada. Variante on tõesti mitmeid ning oluline on leida just enda maitsemeeltele kõige sobivam lahendus. Eelnevast tulenevalt toomegi teieni seitse erinevat viisi musta pässiku tõmmise igapäevaseks tarvitamiseks – katseta ja leia endale sobivaim variant!

Puhas tõmmis

Kõige klassikalisem ja lihtsam viis musta pässiku tõmmise igahommikuseks tarvitamiseks on võtta tõmmise pudel külmikust välja ning valada ca 40 ml klaasi. Või siis juua sama kogu otse pudelist. Puhta musta pässiku maitse on alguses paljudele harjumatu, ent suur osa inimesi võtab selle peagi omaks.

Mahe pässiku tee

Kui sa pead lugu mahedast teest, siis sega ca 40 ml musta pässiku tõmmist sooja vee sisse ning tulemuseks on mõnus hommikune tee. Samuti saab lisada tõmmist oma lemmikteedele ning nautida sedasi igal hommikul erinevaid maitseid.

Hommikune kohv

Enamus inimesi alustab oma hommikuid kohviga ning miks mitte lisada musta pässiku tõmmist ka kohvile – kohvi tugev maitse peidab tõmmise omapärast mekki ning niimoodi saad mugavalt ühendada igapäevase terviseshoti oma hommikuste rutiinidega.

Tervislik smuuti

Smuutide valmistamine on tõusev trend ning põhjust pole vaja kaugelt otsida – värkse ja tervislik jook on ühteaegu nii tervislik kui toitev. Lisa oma hommikusele smuutile ka törts musta pässiku tõmmist ning tulemus on veelgi tervislikum!

Värskendav mahl

Musta pässiku tõmmist saab segada ka erinevate mahlade sisse – vali täpselt selline mahl nagu sulle meeldib. Kui tõmmise maitse on sinu jaoks liiga mõru, siis võid proovida segada seda kokku greibi mahlaga.

Tervislik hommikusöök

Kui sa eelistad alustada hommikuid kosutava pudru või müsliga, siis sega ca 40 ml musta pässiku tõmmist julgelt oma hommikusöögi sisse. Nii saavutad kaks ühes: kõht saab täis ja hommikune vitamiinishot on samuti võetud!

Pässikune piim

Jah, just – musta pässiku tõmmist saab segada ka piima sisse. Antud maitsekombinatsioon on osade jaoks harjumatu, aga ometi on mitmed tõmmise püsikasutajad valinud just selle tee ja soovitavad seda ka teistel proovida.

 

Kui su tõmmisevarud on vahepeal kahanenud, siis saad uue kuuri naturaalset vägijooki tellida mugavalt meie e-poest.