MUST

PÄSSIKU TÕMMIS

Lahemaa pärimuskoda teeb puhta käsitööna kolm ööpäeva valminud tugevat musta pässiku tõmmist 0,5- ja 1-liitristes taassuletavates pudelites. Valmis pässikutõmmis säilib avamata ühe aasta. Avatud pudelit soovitame hoida jahedas, eelistatult külmkapis. Nii säilib see kenasti vähemalt kolm kuud. Tõmmises esineb loomulikku setet, enne tarvitamist tasub pudelit loksutada.

Musta pässiku tooted on Eestis kõik registreeritud toidulisandina. Nii ka meie tõmmis. Ettevaatusabinōuna on soovitatud selle tarbimist vâltida rasedatel, imetavatel emadel, lastel, veritsushäiretega inimestel ja kirurgilisele operatsioonile minejatel. Meie poolt soovitatud igapäevases annuses (40 ml) tõmmises on musta pässikut 4g.

 

HINNAD

0,5-liitrine pudel 15€
1-liitrine pudel 25€

Mitu on kasulikum!

Ostes vähemalt 5 pdl, siis…
0,5-liitrine pudel 13€ / 1 tk
1-liitrine pudel 23€ / 1 tk

Ostes vähemalt 10 pdl, siis…
0,5-liitrine pudel 11€ / 1 tk
1-liitrine pudel 21€ / 1 tk

Saadame ka pakiautomaati.

Lahemaa Pärimuskoda omab Põllumajandus- ja Toiduameti luba toota musta pässiku tõmmist.

Kui soovid tellida meie tõmmist, siis palun külasta meie e-poodi või võta meiega ühendust.

MUST PÄSSIKU TÕMMIS on müügil ka:
Looduspere poed Tallinnas ja Tartus
Biomarket kauplused üle Eesti
Nõmme turul majakeses “Nõmme Käsitöö”
Maarahva poed üle Eesti
ItsBio kauplus Pärnus
Vildivilla Arukülas
Marit käsitöö kauplus Rakveres
Rüütli käsitöökoda Paides
Paide Loitsupoes
Kuusalu Kännulille kaupluses
Delice Viimsi ja Solaris
Viimsi Lihapood
Biore kauplus Rakveres
Varesepesa pood Põltsamaal

KLIENTIDE TAGASISIDE

Minu kappi ilmub pässiku tõmmis koos sügise algusega ja lahkub sealt kevadiste esimeste päiksekiirtega. Kindel abimees, et ka kõige pimedamal ajal mitte kaotada energiat ja tervist. Kohustuslik igapäevane elurituaal!
Jesper Parve

Pässikutõmmis on mõnusalt tummise kuid samal ajal maheda neutraalse maitsega. Lisaks turgutab ihu ja hinge ning lubab pikemat-kvaliteetsemat homset. Ürgne, esiemade ravijook, mis tänapäeval taas au sisse tõstetud. Meie pere võlujook!
Terje ja Jan Talts

Olen Lahemaa Pärimuskoja pässiku tõmmist kasutanud igapäevaselt alates eelmisest sügisest, u 4kuud. Varasematel aastatel olen igal kevadel ja sügisel vähemalt korra kannatanud ülemiste hingamisteede vaevusi, tulenevalt astmast. Seekordne “igavene sügis”, mis peaks taolistele haigustele eriti soodne olema, pole aga minult välja meelitanud ainsatki köhatust. Panen selle suuresti pässiku tõmmise arvele. Varasematel aastatel olen kasutanud pässikut pulbrina smuutides või kohvis, sellega nii head tulemust ei saavutanud. Ilmselgelt just pikaajaline kuumtöötlus annab sellele võimsale seenele tugevama toime. Manustada on mõnus, minul läheb traditsiooniliselt sortsuke igahommikuse kohvi sisse. Soovitan soojalt.
Katrin Lellep

Musta pässiku tarvitamist soovitas mulle meditsiinilise taustaga inimene. Olin pidevas energia puuduses, kannatasin unehäirte all ning viirushaigused kimbutasid. Kui alustasin pässiku kuuriga, siis juba mõne päeva möödudes, ei olnud probleeme uinumisega ega ärkamisega. Viirushaigusi pole ma juba pool aastat põdenud, kui siis väga kerge nohu lühikest aega. Oma laste puhul (1a ja 4a) pealt näen samuti, et viirushaigused on olematud või põevad kergemalt läbi (nii ablalt, kui on nõus seda 4cl jooma)! Olen soovitanud oma tuttavatele ning samuti on tulemused positiivsed!
Anniki Jalast

Tänu musta pässiku tõmmise tarbimisele ei ole kimbutanud mind külmetushaigused.Nohu ja köha pole kimbutanud. Juuste väljalangemise vastu aitab väga hästi. Tervis ja jõud otse loodusest ja soodsalt.
Merle Aalman

Olles ligi pool aastat tõmmist tarvitanud, võin julgelt öelda, et energialaeng, mis ta annab on täiesti hoomamatu. Eriti kasulik sügistalvisel pimedal ja unisel ajal.
Kevin Volter